صفحه سبز، کارت ویزیت مجازی من

- راهکاری برای مانـدن و بهتر دیـده شدن:
امروزه مشتریان بالقوه بطور معمول اقدام به کسب اطلاعات از محصول، خدمات و... و مقایسه آنها از طریق اینترنت و شبکه‌های اجتماعی می‌نمایند.

کارت ویزیت مجازی و الکترونیکی “صفحه سبز” این نیاز را شناسایی و با قراردادن مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر بفرد در کنار یکدیگر توانسته پل تاثیرگذاری در ارتباط دو سویه شما و مخاطبانتان ایجاد نماید.

صفحه سبز، کارت ویزیت مجازی من

- راهکاری برای مانـدن و بهتر دیـده شدن:

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه

%20

صفحه سبز ابزاریست برای ساخت ساده و سریع صفحه اینترنتی محصول، خدمات ویا کارت ویزیت مجازی شما که با قابلیت های ویژه خود، جهت معرفی بهتر و نفوذ در ساختارها و فضای مجازی طراحی شده است

قابلیت ویرایش آنلاین

درصورت تغییر تلفن، آدرس، ایمیل پس از چاپ کارت ویزیت یا کاتالوگ خود، با آن‌ها چه میکنید؟ ویرایش آنلاین امکان منحصر بفرد و نقطه تمایز کارت‌های ویزیت مجازی است.

چیدمان واکنشگرا

صفحه اینترنتی شما از ساختار منعطفی برخوردار است که این قابلیت موجب نمایش صحیح و بهبود یافته صفحه مجازی شما در تمامی دستگاه‌ها نظیر کامپیوتر، موبایل و تبلت می‌گردد.

فایل صوتی و تصویری

شما می‌توانید برای اطلاع رسانی بهتر خدمات و محصولات و افزایش آگاهی مخاطبان خود که شرط اصلی رسیدن به موفقیت است، اقدام به ارائه فایل‌های صوتی و تصویری مرتبط نمایید.

انتشار ساده و حرفه ای

در کارت‌های ویزیت و کاتالوگ‌های فیزیکی بدلیل محدودیت‌های ذاتی امکان اطلاع رسانی کامل و جامعی وجود ندارد. از اینرو شما با توزیع لینک کوتاه و یا بارکد اختصاصی خود می‌توانید این نقص را برطرف کنید.

ارسال ایمیل

بازدیدکنندگان قادرند مشخصات صفحه شما را در ایمیل خود ذخیره و یا آن را به دوستانشان معرفی نمایند. بهترین روش تبلیغ استفاده از اعتماد مشتریان سابق است.

برای مشاهده نمونه آنلاین کارت ویزیت مجازی بارکد زیر را توسط گوشی خود اسکن و یا بر روی آن لمس نمایید

بارکد کارت ویزیت نمونه

تماس مستقیم بدون شماره گیری

بازدیدکنندگان صفحه مجازی شما قادرند با لمس گزینه “تماس” و بدون شماره گیری با شما ارتباط برقرار کنند. سهولت تماس یکی از روشهای افزایش مشتریست.

گالری تصاویر و کاتالوگ

قابلیت منحصربفرد نمایش گالری تصاویر و کاتالوگ موجب می‌شود تا بازدید کنندگان شما با مشاهده تصاویر محصول، محل کار شما و… حس اطمینان و اعتماد بیشتری پیدا کنند.

اشتراک گذاری

صفحات مجازی ساخته شده امکان اشتراک گذاری صفحه شما را در شبکه های اجتماعی فراهم نموده‌اند که این امر باعث گسترش و نشر خدمات شما در فضای مجازی می‌گردد.

بارگذاری سریع

سرعت لود اقلب سایت‌ها بسیار کند است و بازدیدکنندگان معمولا قبل از لود کامل سایت از آن خارج می‌شوند. پس لود سریع سهم بسزایی در جلوگیری از ریزش مخاطبان دارد.

ماندگاری دائمی

یکی از معایب کارت های ویزیت و کاتالوگ های فیزیکی امکان مفقود شدن و همچنین پاره‌گی و از بین رفتن آنهاست، عدم وجود این معایب موجب ماندگاری دائمی صفحه سبز میگردد.

اتصال اینستاگرام به گالری تصاویر (جدید)

اینستاگرام در حال حاظر برترین و پرطرفدارترین رسانه اشتراک تصاویر است که بسیاری از افراد و شرکت ها از آن بهره میبرند. در صفحه سبز امکان افزودن آخرین تصاویر اینستاگرام شما به گالری تصاویر کارت ویزیت مجازی میسر شده است. برای این امر کافیست در پنل مدیریت ابتدا آی دی اینساگرام خود را وارد نموده و سپس تیک مربوط به افزودن تصاویر را بزنید.

ارائه آنلاین اپلیکیشن کارت ویزیت شما (جدید: فقط برای پلن تجاری)

بعلت گسترش استفاده از تلفن همراه، اکثر افراد و شرکت های پیشرو و صاحبان حرفه های خدماتی که نیاز به تعامل و حفظ کاربران خود دارند و مایلند در ذهن مردم و مخاطبانشان ماندگار شوند نیازمند آنند که از قابلیتهای فوق العاده اپلیکیشن ها استفاده کنند. با توجه به رسالت صفحه سبز برای معرفی بهتر و تاثیر گذار تر، امکان ایجاد و دانلود اپلیکیشن اندروید اختصاصی شما(با نام و آیکون دلخواه) در پنل مدیریت فراهم گردیده است.

چـــرا کارت ویزیت مجازی؟


%20

حفاظت از درختان و آینــده

3

برابر بازدیـد بیشتر

%30

صرفه جویی در هزینه چاپ

سریع، آسان و ارزان به دنیای اطلاع‌رسانی دیجیتال وارد شوید


حال که تصمیم گرفته‌اید فعالیت و پیشرفت شغلی خود را گسترش دهید، وقت آن رسیده که با مراحل کار، ایجاد کارت ویزیت و صفحه مجازی خود آشنا شوید. این کار بسیار ساده بوده و تنها اراده شما را میطلبد.

نشر و اطلاع رسانی

پس از ساخت صفحه، یک لینک و بارکد اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد. با نشر لینک در صفحات مجازی و یا ارسال به مشتریان سابق و دوستان می‌توانید قدم نخست را در ورود به دنیای دیجیتالی خود بردارید. ضمنا نقش QRبارکد را دست کم نگیرید و آن را بر روی کارت ویزیت، کاتالوگ و اقلام تبلیغاتی خود چاپ نمایید.

اطلاع رسانی بهتر

پیشنهاد می‌کنیم برای جلب اعتماد بازدیدکنندگان خود و افزایش حس اعتماد در آنها از ابزارهای اطلاع رسانی همچون تصاویر، فایل های صوتی و تصویری برای معرفی خود، محصولات و یا خدماتتان استفاده کنید. می‌توانید این موارد را حتی با گوشی همراه خود تهیه نمایید. سخت نگیرید!

ساخت صفحه مجازی

در ابتدای همین صفحه بر روی “ایجاد صفحه مجازی” کلیک کنید، سپس فرمی به شما نمایش داده می‌شود که باید اطلاعات خواسته شده(از قبیل نام شخص یا شرکت، شماره تماس و آدرس و…) را با دقت در آن وارد نمایید و در انتها کلید “ایجاد صفحه ی سبز و فعالسازی آنی” را بزنید. به همین سادگی!

آموزش تصویری ساخت کارت ویزیت مجازی

مشاهده آموزش های کاربردی

تصاویر نمونه صفحات و کارت ویزیت های مجازی


جهت مشاهده آنلاین نمونه کارت ویزیت مجازی بارکد زیر را توسط گوشی خود اسکن کرده و یا بر روی آن کلیک نمایید
بارکد کارت ویزیت نمونه
در زیر تصاویری از قسمت‌های مختلف صفحات و کارت های مجازی ایجاد شده توسط ``صفحه سبز`` را مشاهده می‌نمایید. با قابلیت‎های ویژه این سرویس در دنیای رقابت آنلاین بهتر دیده می‌شوید و این حق شماست.

پیام برخی از مشتریان


نظرات و تجربه خود را با ذکر نام و شغل از طریق فرم ``ارتباط با ما`` برای ما ارسال کنید

ما می‌دانیم که شما عاشق کار خود هستید


تنها راه گسترش و فراگیر شدن محصول ویا خدمات، ارائه بستری برای معرفی بهتر و جامع به جهت اشتراک‌گذاری و سهولت تماس و دسترسی است.

با تکمیل فرم زیر می‌توانید صفحه و کارت ویزیت مجازی خود را بصورت آنلاین ایجاد نمایید

ID حداقل 5 کاراکتر لاتین(حروف، اعداد، - و _) مانند hadi68 یا saman_bam
بررسی در دسترس بودن ←
________________________________________
-
✭ قیمت ویژه طرح 2ساله حرفه ای فقط 99هزار تومان (برای مدت محدود)

تصمیم بـــــا شماستــ …

کارت ویزیت مجازی صفخه سبز- حفظ محیط زیست

دلسوز طبیعت و با ما هم دغدغه اید؟

۷روز ضمانت بازگشت وجه بی قید و شرط در صورت عدم رضایت

بی صبرانه منتظرتان می مانیم

سوالات متداول و عمومی

درصورت وجود هرگونه مشکل در روند ساخت، ویرایش و یا هر سوال و درخواست دیگری با ما در تماس باشید. از پاسخ به سوالات شما لذت میبریم
تلگرام: myssir@
همراه: ۰۹۱۳۲۲۵۸۲۶۶
تلفکس: ۳۵۲۷۲۵۰۷-۰۳۱

امروزه با گسترش اطلاع رسانی های انواع رسانه و حق انتخاب مشتریان، لازم است تا با روشهای جدید و بصورت جامع تری خدمات و یا محصولات خود را به بازار هدف معرفی نمایید. با امکانات ویژه صفحه سبز ضمن اطلاع رسانی کامل به مشتریانتان و با استفاده کمتر از کارتهای فیزیکی سهمی در حفظ محیط زیست دارید.

ما به سرعت و با دقت بالا و با کمترین هزینه ممکن این خدمت را به شما ارائه می‌کنیم. کافیست فقط قصد تغییر و پیشرفت داشته باشید ما تا آخر همراه شما خواهیم بود، با ما در ارتباط باشید.

صفحات مجازی ساخته شده شما از طریق پنل مدیریت دارای قابلیت ویرایش می‌باشند. چنانچه می‌خواهید آدرس یا تلفن و... را تغییر دهید و یا کاتالوگ و گالری عکس و رسانه های صوتی و تصویری خود را به آن اضافه کنید کافیست به پنل مدیریت به آدرس panel.myss.ir وارد شده و پس از ورود به ناحیه کاربری خود اطلاعات مورد نظرتان را وارد و یا ویرایش نمایید.

سوال بی جواب یا درخواستی دارید؟! ما با شماییم

( ما نیز مانند شما بشدت از ارسال اسپم بیزاریم )

کارت‌های ویزیت و انواع تبلیغات کاغذی سال‌هاست که به منظور معرفی اشخاص و مشاغل و خدمات مورد استفاده قرار میگیرند. با فراگیر شدن ابزارهای ارتباطی از قبیل تلفن‌های همراه و بالا رفتن جامعه کاربران آن، کارت ویزیت الکترونیکی با انواع مزایا و محاسن خود توانسته جایگزین مناسبی برای روش‌های قدیمی‌تر باشد.

پشتیبانی با واتس اپ